The Devil's Trap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Devil's Trap

What do you say we kill some evil and raise a little hell?
 

ИндексДобре дошли!ТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Хей, форумници! Не е ли лятото най-подходящото време да съживим нашия хубав форум? Разберете как може да помогнете ТУК. Всякаква помощ от ваша страна е необходима!

 

 Ноември 2008 - Pustinna Roza

Go down 
АвторСъобщение
Kara Winchester
Създател на капана
Създател на капана
Kara Winchester


Female
Брой мнения : 573
Age : 33
Любим герой : Дийн
Любим епизод : In My Time of Dying
Registration date : 12.08.2007

Ноември 2008 - Pustinna Roza Empty
ПисанеЗаглавие: Ноември 2008 - Pustinna Roza   Ноември 2008 - Pustinna Roza Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 11:08 pm

Ноември 2008 - Pustinna Roza Imgp0513of5
Pustinna Roza

Име: Нели
Град: Пловдив
Години: 18
Потребител от: 4 Окт 2007
Фен от: Май не чак толкова отдавна
Любим герой: Прекалено труден избор
Любим епизод: Сезон 1 епизод 18 Something Wicked и пак от сезон 1 епизод 19 Provenance



Първия потребител, който смятам да ви представя, е PustinnaRoza, която вие неслучайно избрахте за "Потребител на годината". Едва ли обаче някога сте познавали човека, когото сте избрали и ето защо в помощ идвам аз. Запознайте се с Нели, която благоволи да отговори на някои от моите въпроси. Аз мога да се похваля, че дори малко я познавам извън форума, тъй като ми е съгражданка (повечето пловдивчани се знаем Wink ) и това, което съм забелязала за нея е, че никак не е безинтересна личност. Вижте сами Wink

Ноември 2008 - Pustinna Roza Scan0067tl1


Ноември 2008 - Pustinna Roza 24032007038fs8



Здравей, Нели. Честито за победата и ще чакам да почерпиш Wink Би ли казала нещо за теб, което потребителите все още не знаят, каквото пожелаеш, шокирай ни...

Ами за мен..За мен... Занимавам се с активно безделие и разни други неща..Искам да уча финанси.Но искам да ги уча във Варна.Веднъж ме изтърваха да отида там когато летния сезон не е в разгара си и се влюбих.
Друго,което потребителите не знаят за мен...Много обичам да чета.Харесвам плюшени играчки,имам си цяла зоологическа градина вкъщи.Също харесвам и костенурки,ама моята падна през терасата.Втората ми голяма любов са самолетите и искам да пилотирам изтребител.А първата ми голяма любов е ЦСКА. (По едно време даже мислех да отида на бала си облечена във футболен екип).Някъде между тях е и Формула 1.Любим тим-Ferrari.До скоро в стаята ми висяха плакатите на Михаел Шумахер, но в момента ми остана само един.
Тайничко си мечтая да направя екзорсизъм на 3-4 човека и да намеря начин да унищожа една стрига.
Обичам облачното ветровито,но топло време,фибички за коса и разни сувенирчета.Пиша разкази,но никога не ги чета след написването им (затова и май половината си стоят така недописани,въпреки че бях обещала на Красито специално да довърша един)
Никога няма да забрава участието ни в Панаира на ученическите фирми в София.


Ноември 2008 - Pustinna Roza Doruminskiqhelikoptergc4


Уау! Ето това се казва отдаден човек... А аз започвам с въпросите...Като за начало искам да те попитам защо мислиш, че потребителите те избраха за „Потребител на годината”?

Не знам, а и честно казано май не съм се замисляла.От самото начало изобщо дори не предполагах,че ще съм в първите 5. Лично аз си имах друг фаворит и бях дълбоко убедена,че той ще спечели (това той да не се разбира като да съм имала момче фаворит. Просто фаворит е от мъжки род :P)

Ноември 2008 - Pustinna Roza 28062007013wk2 Ноември 2008 - Pustinna Roza 28062007021mo4


А с какво мислиш, че победи Sawyer и като цяло какво мислиш за него (с Лекс сме големи дружки и знам, че обича хората да говорят за него, затова се изкушавам да попитам, надявам се няма да възрази) ?

С женски чар и красота Very Happy. А и все пак във форума обществото май е малко матриархално,така че женската солидарност явно е помогнала :P.Това на шега разбира се.
Не мога да кажа с какво съм го победила. Мисля,че за това трябва да попитате тези, които гласуваха. Все пак те определиха победителя. За Sawyer мисля, че му е време да стане сериозен и да спре да зарязва фикшъните по средата или да ги претупва на бързо.



Тук съм много съгласна с тебе Wink
Аз пак да попитам за потребителите... Имаш ли любим потребител и ще споделиш ли кой е?


Всички във форума са ми малко или много ако не любими, то поне симпатични.Но все пак си имам известна пристрастност. Най-любимите ми потребители са Wayward Daughter и eХtreme

И като спомена фикшъните, четеш ли ги и имаш ли любим?

Да, чета ги.Имам си два любими.Единият е “Redemption “ но имам забележка към авторите-нещо финалът ми се видя много претупан. Другият ми любим фикшън е Специално Коледно издание на SUPERNATURAL BG, защото се чувствам лично свързана с него,след злополучната вечер „При Санчо”.
(Не трябваше да ми припомняш Shocked)

А сега да си дойдем на думата, все пак всички сме се събрали около едно нещо, и то е Дийн... ааа... Supernatural имам в предвид... Rolling Eyes Wink
Как стана фен на сериала?


Ами когато излезе първи сезон баща ми започна да го гледа.И винаги повтаряше колко готин сериал бил.В последствие eХtremе започна да ми повтаря все същото.Но на мен някак си не ми се започваше да го гледам.Един ден споделих за това с Wayward Daughter и се оказа,че тя също гледа сериала. И се включи в агитката на тези,които искаха да започна да го гледам.Сигурно знаете колко убедителна може да бъде тя и затова днес аз съм във форума и следя сериала с нестихващ интерес.

Ооо, знам, знам. Убедителна, чак застрашителна Laughing Важното е, че не съжаляваш, че си я послушала... Интересно ми е, какво очакваш от сериала за в бъдеще?

Очаквам да ни зарадва с много нови и стойностни епизоди. Да разберем каква е мисията на Дийн и Сам отново да стане добър и срамежлив,че нещо не ми харесва като е зъл.А също така очаквам след невероятно слабия (поне за мен) трети сезон,четвърти да бъде на висота.


Не знам Сам дали ще стане срамежлив, ама мисията на Дийн май е да ощастливява разни девойки Laughing Но както и да е... Всички знаем, че в нашия форум има изявени фикшън писатели (макар и да се броят на пръстите на едната ръка на тиранозавър Рекс Rolling Eyes ). Можеш ли да опишеш кратък сценарий на Supernatural, в който ти и някои от потребителите на форума също участват?


Сега не се сещам,но обещавам,че в скоро време ще си го получите под формата на фикшън Wink

Не е като да не съм го чувала и преди... Само действащите лица са други... Laughing Все пак ще запомним какво си казала, имаме го като доказателство, черно на бяло!
Искам да те попитам и нещо относно форума, какво няма The Devil’s Trap, което много би искала да има, какво очакваш от форума, някой друг съвет...


Няма достатъчно активни момчета.

Това е защото са мързеливи. Хаха! Момчетата за сметка на момичетата. Бог дал, Бог взел... Така и с форума Wink За финал те моля да довършиш следното изречение ( и внимавай!):

Админите на Трапа са много добри в сферата на продуцентската дейност :P



Измъкна се Wink
Е, това беше Нели. Надявам се да ви харесва нейното представяне и да ви накарам поне малко да очаквате с нетърпение следващия месец, в който ще ви представя някой друг. Но кой е той засега ще знам само аз Wink

Ноември 2008 - Pustinna Roza Imgp1061td8 Ноември 2008 - Pustinna Roza Pic0006aj8


Може да оставите всякакви отзиви или въпроси към Нели в темата, не се съмняваш, че тя ще ви отговори. Smile
Върнете се в началото Go down
http://fortressofsolitude.forumotion.com/
 
Ноември 2008 - Pustinna Roza
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Devil's Trap :: Вход към Ада :: Откровенията-
Идете на: