The Devil's Trap

What do you say we kill some evil and raise a little hell?

ИндексДобре дошли!CalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход
Хей, форумници! Не е ли лятото най-подходящото време да съживим нашия хубав форум? Разберете как може да помогнете ТУК. Всякаква помощ от ваша страна е необходима!

Share | 

Откровенията или потребител на месеца...

Предишната тема Следващата тема Go down 

Как ви се струва идеята за специална статия за отделен потребител?
Допада ми, би било интересно да науча нещо ново за останалите фенове
82%
 82% [ 18 ]
Все ми е едно
18%
 18% [ 4 ]
Не ми харесва, не виждам смисъл
0%
 0% [ 0 ]
Имам по-добри идеи и ще се радвам да ги споделя в темата
0%
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 22

АвторСъобщение
Kara Winchester
Създател на капана
Създател на капана

Female
Брой мнения : 573
Любим герой : Дийн
Любим епизод : In My Time of Dying
Registration date : 12.08.2007

ПисанеЗаглавие: Откровенията или потребител на месеца...   Сря Ное 26, 2008 10:10 pm

Тук ще ви обясня какво представлява новия подфорум "Откровенията" (който нарекохме така, заради Откровенията на Йоан, но нямаме за цел да намекнем каквото и да било, свързано с Апокалипсиса Laughing ).

Както знаете, след като избрахме потребителя на годината ви обещахме изненада (за чието закъснение понасям вината и искрено съжалявам). Целта на тази "изненада" е да разберем малко повече за хората, които се крият зад форумните си псевдоними.

Всеки месец ние ще избираме на случаен принцип един от активните ни потребители, няма значение дали е бил активен през последните дни или не. За него ще публикуваме статия, възможно най-интересна за вас, а вие ще може да я прочетете в този подфорум. За вас ще бъде изненада кой ще бъде потребителя на следващия месец.

За месец декември започваме с Pustinna Roza, тъй като тя бе избрана за "Потребител на годината" и мисля, че заслужава да даде началото на "Откровенията". Статията за нея може да прочетете в този подфорум Smile

Пускам една анкетка, за да видя какво мислите за новата категория във форума. Ще ви бъда благодарна, ако кажете какво мислите, защото все пак това е ново начинание и ако разберем мнението ви, дори и напълно да не харесвате идеята, ще може да го подобрим за по-нататък... Smile

Шейпшифтър
Шейпшифтър

Female
Брой мнения : 237
Местожителство : Plovdiv
Любим герой : Сами
Registration date : 07.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията или потребител на месеца...   Пет Ное 28, 2008 4:08 pm

Аз все си мисля, че ако някой иска да се разкрие ще го направи, а никът до известна степен също е самоизява. С други думи не ми пъка особено и се надявам скоро да не помадам в "Откровенията"
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.circus-balkanski.com
DaniTo
Специално дете
Специално дете

Female
Брой мнения : 451
Местожителство : Bulgaria
Любим герой : Sam
Registration date : 07.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията или потребител на месеца...   Пет Дек 05, 2008 1:20 pm

На мен пък като идея много ми харесва! Страхотно е! Прочетох с голям интерес интервюто с Нели! Браво, мацки, добре сте го измислили! Кой е следващата жертва? Laughing
Вижте профила на потребителя
Flawless
Обладан
Обладан

Female
Брой мнения : 42
Любим герой : Сам/Дийн/Боби
Любим епизод : Bloody Mary
Registration date : 06.06.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията или потребител на месеца...   Нед Юни 07, 2009 8:10 pm

Идеята е яка,ама защо след Pustinna Roza и Sawyer няма повече "откровения"?Ще бъде интересно да продължите и да пишете за повече потребители!
Вижте профила на потребителя http://www.brumbilq.forume.biz
iveta_1409
Обладан
Обладан

Female
Брой мнения : 8
Местожителство : In Hell
Любим герой : Сам и Дийн
Любим епизод : Heaven and Hell
Registration date : 17.08.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията или потребител на месеца...   Пон Авг 17, 2009 4:57 pm

И аз, както и повечето потребители мисля, че е добра идея да има потребител на месеца. Гласувам "ЗА" с две ръце.
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Откровенията или потребител на месеца...   

Откровенията или потребител на месеца...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Много ядосан интернет потребител - без интернет човек полудява
» Характерът според месеца на раждане
» За кой потребител се отнася цитата?
» Още 6 месеца за скритите антики
» Мистик Фолс,преди 5 месеца